Browsing: Temperaturat

Moti të enjten në Kosovë do të jetë kryesisht me diell dhe pjesërisht i vranët. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës,…

Moti për sot Rritje e temperaturave dhe mot kryesisht me diell në ditët e para të javës. Të mërkurën priten…