Browsing: Barcoleta

Barcoleta – Takohen dy miq të vjetër, të cilët nuk ishin parë që moti. Eh sa m’u bë qejfi që…

Telefonon një bjonde në polici: – Më kanë hyrë në makinë, më kanë vjedhur të gjitha, timonin, pedalet dhe levën…

Një i dehur e pyet policin: Numëroji sa gunga i kam në kokë?Dy – i përgjigjet polici.Në rregull, do të…